Home DIOP (dlouhodobá intenzivní ošetřovatelská péče) 3. patro

DIOP (dlouhodobá intenzivní ošetřovatelská péče) 3. patro

Za lékařskou péči odpovídá:  MUDr. Miroslav Indruch
Za organizační činnost a ošetřovatelskou péči odpovídá: Staniční sestra Ivana Kučerová

Návštěvní hodiny u hospitalizovaných pacientů 11.00 hod - 17.00 hodin.

Oddělení poskytuje intenzivní ošetřovatelskou péči pacientům s poruchou vědomí a závažným, nejčastěji neurologickým postižením, jejichž stav již nevyžaduje umělou plicní ventilaci, ale vyžaduje intenzivní dlouhodobou ošetřovatelskou péči o dýchací cesty.

DIOP poskytuje péči pacientům překládaným z akutní intenzivní péče s postupným přechodem do léčebny dlouhodobě nemocných či obdobného pracoviště.

Oddělení má 10 lůžek. K dispozici je dostupnost laboratoří, radiodiagnostiky, konziliárních služeb: chirurgie, interna, neurologie apod. Léčebná, ošetřovatelská péče, fyzioterapie, ergoterapie, nutriční terapie a další návazná péče je poskytována se zaměřením na spolupráci s rodinami nemocných.

Bezpečnostní kód
Obnovit